Sizden Gelenler

Anasayfa Sizden Gelenler

Senelerce uğraşmama rağmen olmadı neler denedim ama maalesef. Bir şeyi denememiştim oda sizinle tanışmak onu yapınca zaten hayatımda her şey değişti sizin sayenizde özgüvenim yerine geldi ve sıcak kanlılığınızla beni kendinize hayran bıraktınız. İyi ki tanıdım sizi. Her şey için çok teşekkürler.

Merve A.

Google Yorumu

Güzeller güzeli diyetisyenim senelerce veremediğim kilolarımı ve hedefimi senin enerjin güler yüzün sayesinde başardık çok şükür. Ben bu hafta bittim artık pes ediyorum dediğim dakika seanslarımızda bir enerji yüklüyordunuz o enerjiyle bir sonraki haftayı iple çekiyordum.

Dilek Ş.

Google Yorumu

Duygu hanım bitmeyen enerjisiyle, Güler yüzlülüğüyle tamamen bu iş için yaratılmış. Alanında çok başarılı danışanlarıyla tek tek sabırla ilgileniyor. Danışanlarına uygun kürler ve diyet programları hazırlıyor 🙂 Duygu hanıma gidip zayıflamamak imkansız. Herkes gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Ben çok memnun kaldım.

Serra U.

Google Yorumu

Online diyette bu derece başarılı olacağıma inanmazken kendisinin azmi ve inancıyla ideal kilomdayım ve koruma programı ile hayatıma olduğumdan daha mutlu devam ediyorum. Teşekkürler, Canım Diyetisyenim.

Ayşenur G.

Google Yorumu

Duygu hanımla 1 sene önce tanıştık. O kadar güler yüzlü ve pozitif bir hanımefendi ki ne kadar kilolu olursanız olun vereceğinize sizi inandırıyor. “ inanmak başarmanın yarısıdır.” Annemi götürmüştüm ve 20 kilo verdi hiç zorlanmadan. Sonrasında kendimde başladım. Kilo almak istiyordum ve sayesinde sağlıklı bir şekilde 10 kilo aldım. Başarılar diliyorum size Duygu Hanım işinizi çok güzel yapıyorsunuz. Herkes düşünmeden gidebilir asla pişman olmayacaksınız.

Sema Ç.

Google Yorumu

Her zaman müthiş enerjisi motivasyonu yönlendirmesi ile çok güzel 20 kilo kadar bir kilo verdim. Ayna karşına geçirip motive edip tekrar hedef koymam kendim için iyi ki varsınız hocam.

Pelin D.

Google Yorumu

Geçen sene Duygu hanıma gittim. 4 ayda 84 kilodan 68 kiloya kadar indim. Duygu hanıma çok teşekkür ederim. Kendileri o kadar bilgili ilgili minnoş biri ki tanımadan anlayamazsınız. İşinde o kadar başarılı ki kendisini tebrik ediyorum, herkes gönül rahatlığıyla gidebilir.

Seda T.

Google Yorumu

Hayatımda tanıdığım en mükemmel insan Duygu Hanım. Küçük yaştan beri aşırı kilo problemim vardı, defalarca diyet yapmıştım ve diyet yapmak benim için büyük bir dertti ama bana diyeti sevdiren sağlıklı bir şekilde başarmama yardımcı olan en mükemmel insan Duygu Hanımdır. Pozitif enerjisi ile her şey çok kolay ve başarılı. Ben sayesinde 35 yaşında sağlığıma kavuştum iyi ki hayatıma girdin.

Ayşe Y.

Google Yorumu

Duygu hanım sayesinde evlilik arifesinde 10 kilo verdim. İlk defa Kilo verme sürecim işkence şeklinde değil de keyifli bir şekilde ve karnım tıka basa doyarak geçti. Şimdi de kendisinden hamilelik sürecinde yardım alıyorum. Ben çok memnun kaldım. Zayıflamak ya da sağlıklı beslenmek isteyen herkes e tavsiye ediyorum.

Derya Ç.

Google Yorumu

Duygu hocamı hamilelikte aldığım 20 kiloyu vermek için iyi bir diyetisyen ararken daha önce kendisinden danışmanlık alan bir arkadaşım vasıtası ile tanıdım ve kendisinden online danışmanlık aldım. İyi ki de almışım. Hiç veremeyeceğimi düşündüğüm kilolarım Duygu hocamın verdiği program ve güzel enerjisi ile hiç zorlamadan verdim

Burcu A.

Google Yorumu

Duygu hanım sayesinde kendimi daha çok sever oldum. Kilo verme sürecim çok güzel ve eğlenceli geçti. Sabırlı ve pozitif yaklaşımıyla harika bir danışman. Herkes gönül rahatlığıyla gidebilir, çok teşekkür ediyorum kendisine.

Taybe K.

Google Yorumu

Bu süreçte diyet yapan biri için en önemli şey motivasyon. Duygu hanım kendi enerjisi ile tabi işini de büyük bir aşk ile yaptığı belli. Yüksek bir motivasyon sağlıyor. 3 ay gibi bir sürede 72 kilodan 58 e kadar kilo vermeme yardımcı oldu. Tanıdığınıza pişman olmayacağınız birisidir.

Buse G.

Google Yorumu

Duygu hanım, sizi yaklaşık bir yıldır tanıyorum. O güzel enerjiniz, motivasyonunuz benim istediğim kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmamı sağladı. Sayenizde sağlıklı beslenmeyi bir çizgi haline getirdik. Size ne kadar teşekkür etsem azdır, ihtiyacı olan herkes gönül rahatlığı ile gidebilir.

Nevin Ş.

Google Yorumu

Canım Duygum, 3 ayda sayende 15 kilo verdim ve yolumuz uzun. Güler yüzün ve enerjinle bana çok iyi geldiğin için çok teşekkür ederim, iyi ki seninle bu serüvene başlamışım.

Tuğçe G.

Google Yorumu