Hakkımda

Anasayfa Hakkımda

Diyetisyen Duygu DOĞAN

İstanbul doğumludur. İlk öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır.

2009 yılında girdiği Uludağ Üniversitesi Gıda Teknolojisi bölümünü okul 2.’si olarak bitirmiştir. Ardından İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yemekhane yönetiminde etkili bir denetim ve personeli memnun eden yemek hizmeti sisteminin planlanmasında rol almıştır.

2014 yılında girdiği Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur belgesi alarak, yatay geçiş ile Kırklareli Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne geçerek eğitimini burada tamamlayıp başarıyla mezun olmuştur.

Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Trakya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kırklareli Devlet Hastanesi ve pek çok özel klinikte yaptığı stajlar ile teorik bilgilerini pratik ile bulan Duygu Doğan farklı hastalık ve vakalarda uygun beslenme tedavilerini tecrübe etmiştir.

2018 yılında Sancak Tıp Merkezi’nde yüz yüze danışan kabulüne başlamış olup, aynı zamanda spor salonunda hizmet vermeye devam etmiştir. Bunlarla birlikte yüz yüze görüşme fırsatı olmayan farklı şehir ve ülkelerdeki danışanlarını online diyet hizmeti ile takip etmeye de başlamıştır.

2019 yılı itibariyle Diyetisyen Duygu Doğan Beslenme ve Diyet Danışmanlık merkezini kurmuş olup, tüm beslenme tedavisi hizmetlerine kendi kliniğinde devam etmektedir.

Seminer, Sunum ve Sertifikalar

Lisans eğitiminde “INFLAMATUAR BAĞIRSAK HASTALIKLARINDA FEKAL MİKROBİYATA TRANSPLANTASYONU” konulu seminer yazmış ve başarıyla sunmuştur.

Lisans eğitimini “SPORCULARIN BESİN DESTEK ÜRÜNLERİ KULLANIMI VE EGZERSİZ BAĞIMLILIĞININ İNCELENMESİ” tezi ile sonlandırmıştır. Ayrıca lisans bitirme tezinin Antalya’daki “16.ULUSLARARASI SPOR BİLİMLERİ KONGRESİNDE” sunumu yapılmıştır.

2015 yılında Kıbrıs Türk Diyetisyenler Birliği tarafından Girne’de düzenlenen VII. Diyetisyenler Gününde “KANSERDE BESLENME” seminerine katılmıştır.

2018 yılında “BARİATRİK CERRAHİDE BESLENME YAKLAŞIMI” eğitimine katılıp sertifika almıştır.

2018 yılında “BESLENME VE PSİKOSOMATİK HASTALIKLAR” eğitimine katılıp sertifika almıştır.

2018 yılında “İNTEGRATİF BESLENME” eğitimine katılıp sertifika almıştır.

2018 yılında “DİYET ve VÜCUT İLİŞKİSİ” eğitimine katılıp sertifika almıştır.

Randevu için bizi arayabilir, müsait saatleri öğrenebilir, anında randevu alabilirsiniz.

Diyetisyen Duygu DOĞAN 0545 881 66 81